MR. MIX endurance dogs 15 kg

Kód produktu: MRM01

1 650 Kč

- +
Sdílet:

KOMPLETNÍ KRMIVO PRO PSY V INTENZIVNÍ DLOUHODOBÉ AKTIVITĚ / BŘEZÍ A KOJÍCÍ FENY

Za studena lisované 100% funkční italské krmivo.

Mr. Mix ENDURANCE Dogs je ideální krmivo pro všechny psy, kteří vykonávají disciplíny, pro něž je vyžadována velmi intenzívní, stálá, vyrovnaná a delší námaha. Zásadní vlastnost tohoto krmiva spočívá v dodání většího množství energetických výživných látek, přidání toho nejlepšího z uhlohydrátů (získaných vhodným a odděleným vařením), přidání toho nejlepšího z uhlohydrátů s vysokým glykemickým indexem, polynenasycené mastné kyseliny s nejvyšším podílem esenciálních mastných kyselin a vyrovnaného přínosu bílkovin s nejvyšší biologickou hodnotou. Oleje a tuky s mastnými kyselinami omega 3 a 6, bílkoviny s nejvyšší biologickou hodnotou, mezi nimiž jsou hydrolyzované proteiny a jsou integrovány látky jako probiotika a prebiotika a L-karnitin zaručují lepší výkon a rychlé opětovné nabytí formy. Díky těmto převažujícím vlastnostem krmivo doporučujeme i pro štěňata starší 12 měsíců věku a feny od poloviny březosti po celou dobu laktace v zimním období.
Složení: Rýže (předželatinovaná a mikronizovaná), sušené kuřecí a krůtí maso (vše z drůbeží farmy 100% s biologickou hodnotou 90%), oleje a tuky, zelenina – čekanka – F.O.S. a česnek, ryby a polotovary z ryb – mořské ryby vařené a sušené během 24 hodin po výlovu, pražený rohovník, vejce a produkty na bázi vajec – vejce celá lyofilizovaná, sladované cereálie 0,9 %, hydrolizát ze střevní sliznice vepřů 0,9 %. Minerální látky, droždí – saccaromycies cerevisiae, řasy, M.O.S. z buněčných stěn saccaromycies cerevisiae.
Analytické hodnoty: Hrubý protein 21.00 %, Hrubé oleje a tuky 18,50 %, Hrubá vláknina 2.20 %, Hrubý popel 6.30 %, 4830 kcal.
Denní dávkování: Podává se v poměru na 10/15 g na 1kg tělesné váhy v jedné denní porci. U štěňat a fen je doporučeno rozdělit dávku do dvou denních částí, kdy se počítá s 15/20 g na 1 kg hmotnosti. U četných vrhů může být dávka zvýšena na 50 g kojeného štěně. VODA musí být volně k dispozici!
Trvanlivost: Doporučuje se spotřebovat do devíti měsíců od data výroby.
 

Balení: 15 kg.

Dodavatel: AVANTI API s.r.o. 

Podobné produkty