MR. MIX amico argo dogs 25 kg

Kód produktu: MRM08

1 690 Kč

- +
Sdílet:

Kompletní krmivo navržené přímo pro psy, kteří potřebují perfektně energeticky vyváženou dietu. Je ideální pro podzimní a zimní období pro všechny dospělé jedince.
 

Krmivo navržené na velmi energetickou dietu, ideální v zimním období pro oslabené psy, u nichž je nezbytně nutné obnovit síly a znovu získat ztracený úbytek hmotnosti.

Díky vyváženému přínosu bílkovin a vysoké energetické hodnotě, zajišťují uhlohydráty vařené dle svého druhu a přidané tuky, se jedná o ideální potravu zajišťující psům rovnováhu a vynikající formu.

Složení: Rýže*, maso a deriváty z masa*, oleje a tuky*, zelenina* , čekanka F.O.S. a česnek*, sušený karob*, minerální látky, olejnatá semena*, kvasinky (Saccharomyces cerevisiae a M.O.S. z buněčných stěn)*

Specifikace hvězdiček:
1) Rýže: předželatinovaná, sladová
2) Sušené drůbeží maso - 100% z drůbeží farmy, biologická hodnota 90%
3) Kuřecí tuk a rybí olej ze středomořských ryb
4) Zelenina
5) Čekanka – F.O.S. a česnek
6) Sušený karob (opečený)
7) Minerální látky
8) Olejnatá semena (předželatinované lněné semínko)
9) Saccharomyces cerevisiae a M.O.S., Mannanoligosacharidy z buněčných stěn

Chemický rozbor: Hrubý protein 18.50 %, Hrubé oleje a tuky 18.00 %, Hrubá vláknina 2.30 %, Hrubý popel 5.80 %

Návod k použití: Podává se bez jakýchkoli přídavků v poměru na 10/15 g na 1 kg tělesné váhy, v jedné nebo dvou denních dávkách. Pes musí mít neustále k dispozici čistou pitnou vodu. Pokud dojde k výjimečným podmínkám, jako například k fyzickému oslabení psa, obzvlášť chladnému počasí, může být dávka lehce zvýšena. Tento aspekt je třeba zvážit dle stavu psa, podle toho, kdy je již ve formě a konkrétně v každém jednotlivém případě.

Trvanlivost: Doporučuje se spotřebovat do devíti měsíců od data výroby.
 

Balení: 25kg

Dodavatel: AVANTI API s.r.o. 

Podobné produkty