MR. MIX salute top dogs 25 kg

Kód produktu: MRM02

1 890 Kč

- +
Sdílet:

KOMPLETNÍ KRMIVO PRO PSY  / STŘEDNÍ – VYŠŠÍ ZÁTĚŽ V LETNÍM OBDOBÍ

Za studena lisované 100% funkční italské krmivo.

Mr. Mix SALUTE TOP Dogs je krmivo navržené pro všechny jedince se středním/vyšším energetickým výdejem. Je ideální pro sportovní disciplíny a činnosti vykonávané v jarních/letních a podzimních měsících. Díky vyváženému přínosu bílkovin a vysoké energetické hodnotě je Mr. Mix SALUTE TOP Dogs ideální krmivo, které nezatěžuje ledviny a játra (ostropestřec, vitamín B a metionin) a současně poskytuje ideální živiny pro udržení vynikající formy psa.
Složení: Obiloviny – (předželatinované), maso a deriváty (pouze 100% z drůbeží farmy, biologická hodnota 90%), Oleje a tuky, Zelenina – (čekanka – FOS a česnek), výtažek ze svatojánského chleba (opečeného), Ryby a rybí podprodukty, extrudovaný len, minerální látky, kvasinky Saccharomyces cerevisiae, M.O.S. – derivát buněčných stěn vybraných kvasinek kmene Saccharomyces cerevisiae (mannanoligosacharidy), slad z obilovin 0.8%, chaluhy.
Chemický rozbor: Hrubý protein 19.00 %, Hrubé oleje a tuky 15.00 %, Hrubá vláknina 2.20 %, Hrubý popel 6.00 %
Návod k použití: Podává se v poměru na 10/15 g na 1 kg tělesné váhy. Pokud je produkt používán v zimním období, dávka by měla být zvýšena! Čistá pitná voda musí být stále k dispozici.
Trvanlivost: Doporučuje se spotřebovat do devíti měsíců od data výroby.
 

Balení: 25 kg.

Dodavatel: AVANTI API s.r.o. 

Podobné produkty