MR. MIX speciale seguita dogs 25 kg

Kód produktu: MRM03

1 750 Kč

- +
Sdílet:

ZÁVODNÍ ČINNOSTI VYKONÁVAJÍCÍ V ZIMĚ

Za studena lisované 100% funkční italské krmivo.

Mr.Mix SPECIALE SEGUITA Dogs je kompletní krmivo speciálně navržené pro velmi energetickou dietu vhodnou pro psy vykonávající intenzivní závodní disciplíny v zimním období. Fáze podzim/zima.
Díky vyváženému přínosu bílkovin a vysoké biologické hodnotě a své vysoké energetické hodnotě dodané uhlohydráty, které jsou ještě vhodnější právě kvůli vhodné tepelné úpravě a díky většímu přídavku tuků a probiotik a prebiotik s minerálními solemi s elektrolytickým působením zabraňujícím dehydrataci zajišťují psovi spolehlivou funkci metabolismu a přináší tak vyšší energetickou hodnotu požadovanou pro práci se zatížením aerobního typu.
Složení: Obiloviny=rýže – Předželatinované a sladové), maso a deriváty (drůbeží maso 100%, biologická hodnota 90%), oleje a tuky, zelenina (čekanka F.O.S. a česnek), sušený karob, minerální látky, olejnatá semena (předželatinované lněné semínko), kvasinky – (Saccharomyces cerevisiae a M.O.S. z buněšných štěn.)
Chemické složení: Hrubý protein 18,50%, Hrubé oleje a tuky 18,00%, Hrubá vláknina 2,30%, Hrubý popel 5,50%
Návod k použití: Přípravek se podává bez jakýchkoli přídavků v poměru 12/15 h na 1kg tělesné hmotnosti psa. Doporučenou denní dávku je vhodné rozdělit na jedno nebo dvě denní porce. V případě, že je pes vystaven zvláštním pracovním podmínkám, za velmi chladných klimatických podmínek nebo v případě oslabených jedinců, může být dávka podána za den zdvojnásobena. Je třeba zvážit individuálně aktuální situaci a stav psa. Pes musí mít neustále k dispozici pitnou vodu.
Trvanlivost: Doporučuje se spotřebovat do devíti měsíců od data výroby.
 

Balení: 25 kg.

Dodavatel: AVANTI API s.r.o. 

Podobné produkty