MR. MIX sport volare dogs 25 kg

Kód produktu: MRM07

2 050 Kč

- +
Sdílet:

INTENZIVNÍ KRATŠÍ ZÁVODNÍ A TRÉNINKOVÉ AKTIVITY. Za studena lisované 100% funkční italské krmivo. 

Mr. Mix SPORT VOLARE Dogs je kompletní krmivo speciálně navržené pro všechny psy vykonávající v kratší nebo průměrně dlouhé době velmi intenzívní závodní disciplíny s převážně anaerobní fyzickou zátěží. 

Ideální pro trénink agility a slídění. Zásadní vlastnost tohoto krmiva spočívá v dodání většího množství výživných bílkovin (vejce, rybí maso, drůbeží maso) s nejvyšší biologickou hodnotou a toho nejlepšího z uhlohydrátů s vysokým glykemickým percentuálním podílem a MCT** tuky. Bohatá integrace látek jako jsou esenciální aminokyseliny, L-karnitin a glukosamin umožňují lepší funkci metabolizmu.

Díky těmto převažujícím vlastnostem lze krmivo použít i pro psy, kteří dovršili 12 měsíců věku a u fen od poloviny březosti po celou dobu laktace.

Složení: Rýže*, maso a deriváty z masa*, Oleje a tuky*, sušený karob*, zelenina*, ryby a produkty z ryb*, vejce a produkty na bázi vajec*, minerální látky, kvasinky*, chaluhy.

Specifikace hvězdiček:
1) Rýže: předželatinovaná a mikronizovaná
2) Sušené drůbeží maso - 100% z drůbeží farmy, biologická hodnota 90%
3) Tuk z drůbežího masa, kokosový olej
4) Sušený karob
5) Čekanka, inulin – F.O.S. brambory a česnek
6) Mořské ryby
7) Saccharomyces cerevisiae a M.O.S., Mannanoligosacharidy z buněčných stěn

Chemický rozbor: Hrubý protein 23.50 %, Hrubé oleje a tuky 14.00 %, Hrubá vláknina 2.20 %, Hrubý popel 7.10 %

Denní dávkování: 10-15 g / na1 kg hmotnosti dle potřeby psa. Vyšší dávkování se vztahuje k nižšímu věku psa od 12.měsíce věku.

Návod k použití: Přípravek se podává bez jakýchkoli přídavků v poměru 10/15 g na tělesnou hmotnost psa v jedné denní dávce. 
Pro štěňata a fenky se doporučuje rozdělit dávku do dvou porcí podávaných během dne, kdy počítáme 15/20 g na kilogram tělesné hmotnosti. Při vícečetném vrhu lze dávku zvýšit až na 50 g pro kojené štěně. Pes musí mít neustále k dispozici pitnou vodu. 

Trvanlivost: Doporučuje se spotřebovat do devíti měsíců od data výroby.

Balení: 25 kg.

Dodavatel: AVANTI API s.r.o. 

Podobné produkty