Ušní kapky prevent – olejové pro psy

Kód produktu: VET36

208 Kč

172 Kč bez DPH

Veterinární přípravek pro psy.

 

- +
Sdílet:

Jsou určeny pro pravidelnou, preventivní péči. 
Slouží k důkladné očistě zevního zvukovodu. 
Pokožka zevního zvukovodu je po ošetření jemná a vláčná. 
Přípravek obsahuje celou řadu rostlinných silic (tea tree oil, manuka, eucalypt, cypřiš), které mají antiseptický účinek, díky čemuž redukují množství bakterií, některých virů a kvasinek. Tím napomáhají bránit pokožku ucha před různými záněty. 
Luxusní vosky (jojobový olej, avokádový olej, měsíčkový olej) zanechají na pokožce zvukovodu mikrofilm s obsahem antiseptických aktivních látek, a tím je vytvořena ochranná bariéra pokožky zevního zvukovodu a ucha. Před ošetřením doporučujeme nejdříve vyčistit zvukovod a zevní ucho přípravkem Ušní kapky očista.

Obsah: 50 ml
Výrobce: Green Idea

Návod k použití: Nakapejte přípravek do oblasti zevního zvukovodu a ucha. Následně ucho a zvukovod důkladně promněte. Aplikace by neměla být bolestivá. Nadbytek roztoku je možné odsát vatovým tamponkem. Při silném znečistění zevního ucha a zvukovodu doporučujeme nejdříve použít Ušní kapky očista – Topvet.

Složení: Apricot Kernel Oil Peg-6 Esters, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Persea Gratissima Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Leptospermum Scoparium Branch/Leaf Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Cupressus Sempervirens Leaf Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopherol.

Upozornění: Používejte dle návodu k použití. Pouze pro zvířata. V případě potíží doporučujeme vždy konzultovat zdravotní stav zvířete s veterinárním lékařem.

Skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí a nepoučených osob.

Podobné produkty