Bunda SUPRIMA

Kód produktu: 1538DS-A

http://zbozi360.cz/clients/gappay_prefoceno/bunda_zeleno_cerna/published/bunda_zeleno_cerna.html

Velikost
XS S M L XL XXL XXXL Šití na míru
Sdílet:

Výcviková bunda s podšívkou. Inovace PRIMA bundy. Přední díl a zadní díl, barevné sedlo, v barvě sedel je lemování předních švů a spodních kapes. Nový střih. Na výběr ve 5 barvách (černá, modrá, růžová, zelená a nově červená). Barvy si vyberte níže.

- možnost regulace obvodu pasu(stažením gumy)
- 6 funkčních kapes - 2 zipové na předním dílu
- rukáv ukončen úpletem
- stojatý límec podšitý fleece
- 4 barevné varianty (černá, modrá, růžová, zelená)

Materiál
Hmotnost 175g/m2 a rubová strana upravená zátěrem umožňuje bundu použít do nepříznivého počasí-voděnepropustný material. Vrchní materiál:100% polyester

Podšívka
100% polyamid 

UPOZORNĚNÍ: cena se s výběrem velikosti může měnit.
bunda nakrestabulka velikosti obecna tabulka velikosti 
Možnost vlastní výšivky
Místo loga Gappay si můžete nechat na tento produkt za příplatek vyšít nebo natisknout vlastní text nebo obrázek - zaškrtněte volbu Speciální úpravy níže. Výšivky můžete objednat i v kategorii Oděvy / Výšivky.

Úpravy velikosti a šití na míru
Mimo standardní prodloužení/zkrácení Vám nabízíme i oděv zcela individuálního střihu. Cena je přímo závislá na Vašich potřebách a v těchto případech je sjednávána individální dohodou podle Vašich požadavků od 10% do 30% z ceny výrobku. V případě zájmu vyberte níže velikost "ŠITÍ NA MÍRU". V případě úpravy délky napište do poznámky výchozí velikost (např. L) + požadovanou změnu (např. +5 cm). Bližší informace najdete na této stránce (odkaz v novém okně).

Upozorňujeme, že ve všech případech šití na míru a nebo výšivek zboží NELZE vrátit ani vyměnit! Na zpracování a výrobu zboží se speciální úpravou a šitím na míru máme 3-5 týdnů.

Podobné produkty