A-Flex + sirup 500 ml

Kód produktu: VET20

679 Kč

606 Kč bez DPH

- +
Sdílet:

Osvědčené doplňkové krmivo obsahující kombinaci látek příznivě působících na pohybový aparát – klouby, svaly, šlachy a vazy. 

Charakteristika jednotlivých složek:
Kyselina hyaluronová – je součástí kloubní tekutiny, zlepšuje její viskozitu a díky tomu klouby promazává, tlumí nárazy a zlepšuje metabolismus kloubních buněk. Jejím podáváním se zpomaluje degradace kloubních chrupavek a obnovují se původní vlastnosti kloubů.
Hydrolyzovaný kolagen – kolagen je základní stavební hmotou pojivových tkání – svalů, šlach, vazů a chrupavek. Zabezpečuje zvýšení jejich pevnosti a pružnosti. Při jeho nedostatku dochází k nedostatečné hybnosti kloubů a snížené pevnosti vazů a šlach.
Glukosamin sulfát – je látka tělu vlastní. Sloučeniny, jejichž je součástí, jsou obsaženy v kloubech a vazech. Zde váží vodu a tím zvyšují pružnost chrupavek. Preventivní podávání je důležité pro posílení funkce kloubů. Podávání po úrazech zpomaluje degeneraci chrupavek a snižuje bolestivost kloubů. Optimální účinek nastupuje po 6–8 týdnech podávání.
Chondroitin sulfát – jeho účinky jsou velmi podobné glukosaminu. Má silný záporný náboj, díky němu osmoticky zadržuje vodu a tím zlepšuje pružnost pojivových tkání. Uplatní se při bolestech a zánětech kloubů. Pro optimální účinek je důležité dlouhodobé podávání.

 

Společný účinek těchto látek má pozitivní vliv a kladně působí na:
výživu, ochranu a regeneraci kloubních chrupavek, zlepšení pohyblivosti a prevenci artróz
- u štěňat rychle rostoucích plemen psů
- u dospělých psů velkých a těžkých plemen psů
- u starších psích a kočičích pacientů
- u sportujících psů

dále při zvýšených nárocích na pohybový aparát:
- při onemocnění kloubů, svalů a šlach
- po chirurgických zákrocích na pohybovém aparátu
- při onemocnění kloubů vývojovými vadami (DKK, DKL, OCD)
- při rozvoji artrózy kloubů

Podávání: A-FLEX podávejte 1× denně zamíchaný do krmiva nebo přímo do dutiny ústní. Doba podávání se řídí charakterem postižení. Při akutních problémech po dobu 2 měsíců, v případě trvalého postižení je ideální podávat 2 měsíce 1× denně a poté 3× týdně bez přestávek. Před použitím protřepejte. Spotřebujte do data uvedeného na obale. Více na www. a-flex.cz.
Uchovávání: Uchovávejte v originálním obalu na suchém místě při pokojové teplotě (15-25 °C). Chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem. Po otevření spotřebujte během 3 měsíců. Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat. Při podávání použijte odměrku.
Účinné látky:
Složení:  Hydrolyzovaný kolagen 13000mg, D-glukosamin sulfát 1000mg, chondroitin sulfát 600mg, kyselina hyluronová 150mg. Neobsahuje methylsulfonylmethan (MSM).

Analytické složky: hrubý protein (14 %), hrubý tuk (0 %), hrubá vláknina (0 %), hrubý popel (0,7 %),            vlhkost (46 %)

Balení: 500 ml.

Podobné produkty