A-Flex + Bromelain sirup 500 ml

Kód produktu: VET23

699 Kč

608 Kč bez DPH

Veterinární přípravek pro psy a kočky ve formě chutného sirupu příznivě působících na pohybový aparát,  napomáhá urychlit hojení ran,  snižovat bolest a otok a vykazuje protizánětlivý účinek.

- +
Sdílet:

Charakteristika jednotlivých složek:
Kyselina hyaluronová – je součástí kloubní tekutiny,  zlepšuje její viskozitu a díky tomu klouby promazává,  tlumí nárazy a zlepšuje metabolismus kloubních buněk.  Jejím podáváním se zpomaluje degradace kloubních chrupavek a obnovují se původní vlastnosti kloubů.
Hydrolyzovaný kolagen – kolagen je základní stavební hmotou pojivových tkání – svalů,  šlach,  vazů a chrupavek.  Zabezpečuje zvýšení jejich pevnosti a pružnosti.     
Při jeho nedostatku dochází k nedostatečné hybnosti kloubů a snížené pevnosti vazů a šlach.
Glukosamin sulfát – je látka tělu vlastní.  Sloučeniny,  jejichž je součástí,  jsou obsaženy v kloubech a vazech.  Zde váží vodu a tím zvyšují pružnost chrupavek.  Preventivní podávání je důležité pro posílení funkce kloubů.  Podávání po úrazech zpomaluje degeneraci chrupavek a snižuje bolestivost kloubů. 
Optimální účinek nastupuje po 6–8 týdnech podávání.
Chondroitin sulfát – jeho účinky jsou velmi podobné glukosaminu.  Má silný záporný náboj,  díky němu osmoticky zadržuje vodu a tím zlepšuje pružnost pojivových tkání.  Uplatní se při bolestech a zánětech kloubů.  Pro optimální účinek je důležité dlouhodobé podávání.
MSM - Methylsulfonylmethan - je organická sloučenina síry. Vykazuje protizánětlivé a protibolestivé účinky využívané hlavně u poranění pohybového aparátu.             
Tato látka je zároveň důležitá  k urychlení regenerace sportujících a pracujících jedinců.
Bromelain - je enzym pocházející z ananasu.  Jde o výjimečnou látku se spoustou funkcí.  Vykazuje protizánětlivé účinky.  Napomáhá snižovat bolest,  otoky a krevní podlitiny.  Zrychluje hojení po chirurgických operacích a úrazech.  Je vhodný pro mírnění akutní a chronické bolestivosti kloubů.  Má příznivé účinky na střevní prostředí a tím výrazně posiluje imunitu organizmu.

Společný účinek těchto látek má pozitivní vliv a kladně působí na:
výživu, ochranu a regeneraci kloubních chrupavek, zlepšení pohyblivosti
- u štěňat rychle rostoucích plemen psů
- u dospělých psů velkých a těžkých plemen psů
- u starších psích a kočičích pacientů
- u sportujících psů

Pravidelné podávání je také doporučeno:
- při onemocnění kloubů, svalů a šlach
- po chirurgických zákrocích na pohybovém aparátu
- při onemocnění kloubů vývojovými vadami (DKK, DKL, OCD)
- při rozvoji artrózy kloubů
- při dysplasiích kloubů
- při bolestivosti pohybového aparátu - usnadnění k hojení

Podávání:  A-FLEX + Bromelain podávejte 1× denně zamíchaný do krmiva nebo přímo do dutiny ústní.  Doba podávání se řídí charakterem postižení.  Při akutních problémech po dobu 2 měsíců,  v případě trvalého postižení je ideální podávat 2 měsíce 1× denně a poté 3× týdně bez přestávek.  Před použitím protřepejte.  Spotřebujte do data uvedeného na obale.  Více na www. a-flex.cz.
Uchovávání:  Uchovávejte v originálním obalu na suchém místě při pokojové teplotě (15-25 °C).  Chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem.  Po otevření spotřebujte během 3 měsíců.  Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat.   Při podávání použijte odměrku.
Účinné látky:
Složení:  Hydrolyzovaný kolagen 13000mg, D-glukosamin sulfát 1000mg, chondroitin sulfát 600mg, kyselina hyluronová 150mg, methylsulfonylmethan (MSM) 1200mg, bromelain (1200GDU/g) 240GDU 
Balení: 500 ml.

Podobné produkty